Produkty e-shopů COLDMADE family

Produkty e-shopů COLDMADE family

Rodina e-shopů COLDMADE family

COLDMADE je rodina e-shopu s různými produkty. Každý e-shop se úzce specializuje na konkrétní kategorii produktů.

E-shop Kalendáře ONE 2016

Největší výběr kalendářů a diářů 2015 na jednom e-shopu. Přehledné vyhledávání, velké množství žánrů. Kalendáře s auty, přírodou, kalendáře se zvířátky, erotické kalendáře stolní i nástěnné. Diáře s různými povrchy. Denní, týdenní a měsíční diáře, organizéry. Vše s možností firemního potisku na kalendář nebo diář.

E-shop Reklama PRO 2015

Reklamní předměty jsou důležitou součástí propagace firmy. Nabízíme širokou paletu kvalitních, reklamních předmětů od trik, čepic, přes propisky, zapalovače, stojánky až po celé sety na golf nebo grilování. Přemýšlíte nad originálním dárkem pro vaše obchodní partnery? Inspirujte se na našem e-shopu s profesionálními reklamními předměty. Více v e-shopu Reklama PRO.

E-shop Reklama ONE 2015

Nabízíme širokou paletu kvalitních, levných, reklamních předmětů od trik, čepic, přes propisky, zapalovače, stojánky až po celé sety na golf nebo grilování. Přemýšlíte nad originálním dárkem pro vaše obchodní partnery? Inspirujte se na našem e-shopu s levnými profesionálními reklamními předměty. Více v e-shopu Reklama ONE.

E-shop Dortové svíčky

E-shop přináší kolekci originálních, ručně vyráběných svíček ve tvaru číslic. Materiál je vhodný pro kontakt s potravinami a tak jsou svíčky ideálním doplňkem každého narozeninového dortu. Ke každé svíčce je navíc přibalen dárek. Nabízená dortová svíčka je ČESKÝ VÝROBEK.

Svíčky jsou určeny jak pro kusový prodej pro koncového zákazníka, tak i pro velkoobchodní prodej.
Vyžádejte si konkrétní ceník!

E-shop Magnetky

Magnetky jsou v dnešních dnech velmi oblíbenou a levnou formou reklamy. Magnetku velmi snadno připevníte na jakýkoliv kovový povrch jako jsou magnetické tabule, lednička, rámy stolu, dveří a podobně.

Existuje velké množství magnetek, ať už jsou to magnetické záložky do knih, magnetické bločky nebo magnetky s tvarovým výsekem. Více informací o reklamních magnetkách najdete v e-shopu Magnetky.

Magnetky jsou určeny jak reklamní předmět pro více kusovou výrobu.
Vyžádejte si konkrétní ceník!

E-shop Legionářské víno

Představujeme Vám unikátní kolekci francouzských vín z oblasti Provence, která vyrobili vinaři – váleční legionáři Francie. Tito legionáři po návratu z válek, mnohdy zraněni se statutem válečného invalidy, obhospodařují vybrané přidělené vinice v regionu Provence. Dovolte Vám představit čtyři pečlivě vybraná vína s nádechem prosluněné Provence. Vína jsou vyrobena s klasických jihofrancouzských odrůd metodou řízené fermentace.

Více v e-shopu Legionářské víno.

Newsletter