Produkty e-shopů COLDMADE family

Produkty e-shopů COLDMADE family

Rodina e-shopů COLDMADE family

COLDMADE je rodina e-shopu s různými produkty. Každý e-shop se úzce specializuje na konkrétní kategorii produktů.

E-shop Kalendáře ONE 2016

Největší výběr kalenářů a diářů na jednom e-shopu. Přehledné vyhledávání, velké množství žánrů. Kalendáře s auty, přírodou, kalenáře se zvířátky, erotické kalendáře stolní i nástěnné. Díráře s různými povrchy. Denní, týdenní a měsíční diáře, organizéty. Vše s možnsti firemního potisku na kalendář nebo diář.

E-shop Dortové svíčky

E-shop přináší kolekci originálních, ručně vyráběných svíček ve tvaru číslic. Materiál je vhodný pro kontakt s potravinami a tak jsou svíčky ideálním doplňkem každého narozeninového dortu. Ke každé svíčce je navíc přibalen dárek. Nabízená dortová svíčka je ČESKÝ VÝROBEK.

Svíčky jsou určeny jak pro kusový prodej pro koncového zákazníka, tak i pro velkoobchodní prodej.
Vyžádejte si konkrétní ceník!

E-shop Magnetky

Magnetky jsou v dnešních dnech velmi oblíbenou a levnou formor reklamy. Magnetku velmi snadno připevníte na jakýkoliv kovový povrch jako jsou magnetické tabule, lednička, ramy stolu, dveří a podobně.

Existuje velke množství magnetek, ať už jsou to magnetické záložky do knih, magnetické bločky nebo magnetky s tvarovým výsekem. Více informací o reklamních magnetkách najdete v e-shopu Magnetky.

Magnetky jsou určeny jak reklamní předmět pro více kusovou výrobu.
Vyžádejte si konkrétní ceník!

E-shop Legionářské víno

Představujeme Vám unikátní kolekci francouzských vín z oblasti Provence, která vyrobili vinaři – váleční legionáři Francie. Tito legionáři po návratu z válek, mnohdy zraněni se statutem válečného invalidy, obhospodařují vybrané přidělené vinice v regionu Provence. Dovolte Vám představit čtyři pečlivě vybraná vína s nádechem prosluněné Provence. Vína jsou vyrobena s klasických jihofrancouzských odrůd metodou řízené fermentace.

Více v e-shopu Legionářské víno.

E-shop E-shop Reklama PRO

Reklamní předměty jsou důležitou součástí propagace firmy. Nabízíme širokou paletu kvalitních, reklamních předmětů od trik, čepic, přes propisky, zapalovače, stojánky až po celé sety na golf nebo grilování. Přemýšlíte nad originálním dárkem pro vaše obchodní partnery? Inspirujte se na našem e-shopu s profesionálními reklamními předměty. Více v e-shopu Reklama PRO.

E-shop E-shop Reklama LUX

Nespokojíte se pouze s profesionálními reklamními předměty? Vyžadujete nejvýšší kvalitu a luxusní vzhled? Připravili jsme pro vás pečlivě vybrané, luxusní reklamní předměty. Více v e-shopu Reklama LUX.

E-shop Kalendáře a diáře 2016

Sarobylé papírové měřiče času, které po staletí nazýváme kalendáře, jsou stále součástí našeho života. I přes moderní techniku kalendáře stále dekorují naše obydlí a kanceláře. Také klasický papírový diář najdete na stole nejednoho manažera. Nabízíme vám širokou škálu kalendářů. Od těch menších stolních kalendářů, až po ty velkoformátové, nástěné. Vybírat můžete z rozličných kategorii jako je příroda, cestování, vaření, města nebo pohádkové postavičky. Více v e-shopu Kalendáře a diáře 2014.

Newsletter